Ekologija

Sveiki, metalo pramonės profesionalai ir entuziastai!

Mes, UAB ZEVERT-STEEL stengiamės vykdyti įsipareigojimą aplinkai, tvariai vykdyti metalo tiekimo, bei distribucijos verslą. Mes suprantame pripažystame ir žinome, kad metalo pramonė turi svarbų vaidmenį mūsų ekonomikoje, liečianti aplinkosaugos konteksta.  Todėl mes stengiamės veikti atsakingai ir kartu pristatyti vartotojams, bei užsakovams aukščiausios kokybės metalo produktus. 

Kiekvienas mūsų žingsnis yra žingsnis link užsibrėžto etiško, tvaraus metalo tiekimo – distribucijos tikslo. Su mumis bendradarbiaudami ne tik gaunate aukščiausios kokybės metalo produktus, bet ir prisidedate prie bendro tvarumo tikslų pasiekimo. Mes žinome, kad ateitis priklauso nuo mūsų veiksmų šiandien, todėl mes siekiame vadovautis pavyzdžiu ir kurti nuolatinę tvarumo kultūrą metalo pramonėje.

 

KAIP TAI DAROME?

Tvarus Tiekimas 🌱

Mes bendradarbiaujame su ekologiškai orientuotais gamintojais ir tiekimo grandinės partneriais, kurie pasižymi atsakingais veiksmais ir tvariomis ilgalaikėmis profesionaliomis praktikomis. Tai užtikrina, kad tiekiama metalo produkcija ir tiekiami metalo gaminiai, yra ne tik kokybiški, bet ir pagaminti pagal aukščiausius ekologijos standartus.

Perdirbimas ir Atsinaujinantys Šaltiniai ♻️

Mes skatiname perdirbimą ir naudojame atsinaujinančius šaltinius, kai tai įmanoma. Atsižvelgiame į ilgalaikius aplinkosaugos tikslus ir remiame "uždaro ciklo" principą, kad sumažintume dujų, atliekų kiekį ir žemės išteklių išnaudojimą.

Žaliosios Technologijos 🌍

Mūsų veikloje taikome pažangias technologijas, kurios padeda sumažinti energijos sąnaudas ir išmetamųjų dujų kiekį. Automatizacija, efektyvus energijos naudojimas ir inovacijos yra mūsų kelias į tvarią ateitį.

Produktų Kilmės Skaidrumas 🔍

Mes pasižadėjome užtikrinti skaidrumą dėl mūsų metalo produktų kilmės. Tai svarbu ne tik mūsų klientams, bet ir aplinkos apsaugai. Mes stengiamės stebėti ir sekti, kontroliuoti, mūsų tiekimo grandinę, kad galėtume užtikrinti, jog mūsų produktai atitinka aukštus tvarumo standartus.

Scroll to Top