Paslaugos

METALŲ PJAUSTYMAS

 • Metalo profilių, strypų, juostų (iki 440 mm. aukščio) pjaustymas juostiniais pjūklais;
 • Ruošinių supjaustymas 90 laipsnių kampu arba kampu iki 60 laipsnių abiem kryptim (pagal pateiktus išmatavimus);
 • Metalo lakštų (nuo 6 mm iki 80 mm storio) pjovimas dujomis;
 • Metalo lakštų karpymas giljotina nuo 1 iki 5 mm storio.

LAKŠTŲ BEI PROFILIŲ VALCAVIMAS

 • Lakštų valcavimas, profilių, vamzdžių valcavimas/lenkimas.
 • Kampuočių, sijų valcavimas. Galime pasiūlyti briaunų apdirbimo paslaugą su moderniomis staklėmis, bei kt. paslaugas leidžiančias visą klientui reikalingą gaminį užbaigti maksimaliai greitai ir kokybiškai. 

Energetikos – Statybos – Naftos ir dujų gavybos  –  bei naftos chemijos produktų sektoriai.

Lakštų valcavimas nuo 1000mm iki 4500mm pločio. Storis nuo 1mm iki 100mm. Vamzdžiai nuo 21,3 nm. Taip pat ir “3D” lankstymas. Profiliniai vamzdžiai kvadratiniai nuo 20 x 20 iki 400 x 400, atačiakampiai nuo 50 x 30 iki 500 x 300.

Metalo lakštų valcavimo paslaugos yra tikrinamos SCCS pagal ISO 9001:2015 standartą ir tai užtikrina klientų pasitikėjimą, žinant, kad valcuojant lakštus yra skiriamas maksimalus dėmesys.

Juodas plienas S275, 430B, P265GH, S355

Grūdintas plienas

Varis

Duplex ir Super Duplex plienai 2205, S31803

Aukšto Chromo-Molibdeno kiekio medžiagos

Nerūdijantys plienai 304L, 316L, 321

Spec. plienai

Visos medžiagos yra sertifikuotos metalurgijos gamyklų kokybės sertifikatais. Klientui pageidavus pateikiame apdirbamų plieno lakštų smūginių, deformacijos, senėjimo, storio testų sertifikatus.

Visiškas atitikmuo En1090-1. Konstrukcinių komponentų atitikties įvertinimo reikalavimai, atitinkantys išlenktų komponentų 4 vykdymo klasę (Exc4). Visi indukciniai produktai yra pažymėti CE ženklu, kad būtų galima juos atsekti.

Visa gamyba yra įvertinta SCCS, kuri leidžia užtikrinti klientams, kad visos gamyboje naudojamos medžiagos yra tinkamos pagal paskirtį, turi atsekamą audito kelią ir, kad gaminamas produktas pilnai atitiks savo numatytą paskirtį. 

CE ženklas taip pat užtikrina gamybos komandos kompetenciją, žinias ir įgūdžius, taip pat ir gamybos įrangos priežiūrą bei kalibravimą.

METALŲ CINKAVIMAS

 • Aukštos kokybės plieninių konstrukcijų ilgaamžiškumui prailginti naudojame Lengsfeld GmbH karštojo cinkavimo technologiją.
 • Pagrindinė priežastis, dėl ko verta cinkuoti gaminius yra ekonominis privalumas. Lyginant su dažymu pradinė kaina didesnė, bet įvertinant, kad dažymą kas kiek laiko reikia atnaujinti, bendra dažymo savikaina bus didesnė, nei cinkuojant. 85 mikronų cinko sluoksnis apytiksliai tik po 25 metų praranda savo teigiamas savybes.

METALŲ PRISTATYMAS

 • Tiek mažmeninėmis, tiek didmeninėmis partijomis tiekiame metalo gaminius iš savo, partnerių ar gamintojų sandėlių.
 • Sandėliai ir serviso centrai įsikūrę tiek Lietuvoje, tiek rytų ir vakarų Europoje. Tokiu būdu galime užtikrinti konkurencingą kainą, tikslius gamybos, bei pristatymo terminus, gerą kokybę ir stabilų tiekimą.
 • Pristatymo terminai, pristatymo kokybė, greitis organizuojamas atsižvelgiant į klientų, užsakovų poreikius ir pageidavimus, o tai maksimaliai, kaip įmanoma greičiausi, pristatymo terminai.
 • Dirbama su transporto – ekspedicijos profesionalais, įmonėmis, kurios patikrintos per didelį laiko tarpą. Tai įmonės, kurios stengiasi, kad krovinio gavėjas būtų visapusiškai patenkintas.
Scroll to Top