Apie mus

UAB “ZEVERT-STEEL” įsikūrė 2023 metais. Įkūrėjai ir jų komanda, kurią sudaro ilgą patirtį turintys profesionalai, patirtis juodųjų ir spalvotųjų metalų pardavimuose siekia virš 25 metų. 

Klientų labui yra panaudojamos sukauptos žinios, konsultuojame ir dalinamės savo patirtimi. Visada stengiamės būti konkurencingi tiek kainų, tiek logistikos ir pristatymo terminų klausimais. 

Nuolatos keliame savo profesionalios srities kvalifikaciją, lankome ir dalyvaujame Europos ir Pasaulio metalurgijos, bei su ja susijusiomis organizuojamomis parodomis ir mokymais.

Moto- bendradarbiavimas įrodo, ko verta yra patirtis ir pagarba klientui.

VERTYBĖS

Kokybė ir tvarumas

Nukreipti visas pastangas į aukštos kokybės produktus ir paslaugas, užtikrinant ilgalaikę klientų pasitenkinimo ir patikimumo vertę. Vystyti aplinkosaugines ir tvarumo praktikas, skatinant atsinaujinančios energijos naudojimą ir minimalų aplinkos poveikį.

Inovacijos

Skatinti kūrybiškumą ir nuolatinį tobulėjimą, siekiant siūlyti unikalius ir efektyvius sprendimus.

Pasitikėjimas ir aptarnavimas

Veikti sąžiningai, laikantis pažadų ir stiprinant pasitikėjimą tiek klientų, tiek partnerių atžvilgiu.Teikti profesionalią klientų aptarnavimo paslaugą, atsižvelgiant į jų poreikius ir teikiant techninę konsultaciją bei paramą.

vertybės

TIKSLAI

Kokybė ir Inovacijos

Nuolat siekti aukščiausios produkto kokybės ir pasiūlyti inovatyvius metalo produktus bei sprendimus, atitinkančius klientų reikalavimus ir viršijančius jų lūkesčius.

Tvarumas ir Aplinkos Atsakomybė

Skatinti tvarų metalo naudojimą, atsinaujinančios energijos panaudojimą ir mažinti aplinkos poveikį. Įsipareigoti veikti atsakingai ir prisidėti prie ekologinės gerovės.

Klientų Pasitenkinimas

Užtikrinti aukštą klientų pasitenkinimo lygį, teikiant profesionalias paslaugas, techninę konsultaciją ir greitą pristatymą. Aktyviai klausytis klientų nuomonės ir siekti jų lojalumo.

Tinkamo Tiekimosi Grandinės Valdymas

Užtikrinti efektyvų tiekimą ir sandėliavimą, siekiant greito ir patikimo metalo produktų pristatymo klientams bei mažinant operatyvinius išlaidų kaštus.

Partnerystė ir Ryšiai

Plėtoti stiprias partnerystes su gamintojais, tiekimo grandinės dalyviais ir klientais. Aktyviai bendradarbiauti su pramonės žaidėjais ir dalyvauti pramonės renginiuose.

tikslai

KOMANDA

Andrius Zevertas

Direktorius/ CEO

Tel.: +370 683 06655
El. paštas: andrius@zevert-steel.lt 

Evelina Zevertienė

Direkt. pavaduotoja

Tel.: +370 688 02034
 El. paštas: info@zevert-steel.lt

Regimantas Bacevičius

Projektų vadovas

Tel.: +370 656 33851
El. paštas: project@zevert-steel.lt

Scroll to Top